“A ma kishe jep fitoren Stres”?, Xhuli pyet reperin (VIDEO)

By

Stresi dhe Juliana kanë biseduar për mundësit e shkuarjes së dyshes në fjalë në finalen e Big Brother Vip Kosova.

Juliana e pyeti reperin se nëse do të ishin në finale, a do t’i thoshte “urime fitove ti”.

Kjo gjë shkaktoi te qeshura tek dyshja në fjalë, derisa edhe Juliana e mori të njëjtën pyetje nga Stresi.

Për t’i kuptuar përgjigjet shikoni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm