Ledri Vula dhe Majk vijnë në bashkëpunim

By

Bashkëpunimet nuk kanë të ndalur në tregun muzikor shqiptar, dhe po bashkohen mes vete shumë artistë interesant.

Një nga duetet e radhës që zbuloi Privé mbrëmë është ai mes Ledri Vulës dhe Majk.

Kjo prurje është e konfirmuar e madje ka filluar puna për të, por nuk do të jenë bashkëpunimet e vetme.

Ledri dhe Lumi B do jenë pjesë e këngës së Dafinës e ndërsa Majk do të sjell duet me Ghettogeasyn./Prive.al

Artikuj të ngjashëm