Avril Lavigne i thotë lamtumirë të fejuarit të saj?

By

Avril Lavigne dhe Mod Sun i kanë dhënë fund fejesës së tyre.

Përfaqësuesit e këngëtares konfirmuan ndarjen për Page Six të martën.

Megjithatë, ndarja duket të jetë një surprizë për Mod Sun.

“Ata ishin bashkë dhe të fejuar që tre ditë më parë kur ai u nis për turne, kështu që nëse diçka ka ndryshuar, ky është lajm për të,” thotë përfaqësuesi i tij.

Mod Sun i jep Avril Lavigne një puthje në faqe.

Ish-çifti thuhet se kishte pasur probleme muajt e fundit, duke i detyruar ata të ndaheshin dhe të bashkoheshin disa herë, përpara se përfundimisht t’i jepnin fund marrëdhënies përgjithmonë.

Sipas TMZ, mashtrimi nuk ishte shkak për ndarjen.

Lavigne dhe Mod Sun dukej se ishin miqësorë që nga pasditja e së martës – pasi të dy ende e ndjekin njëri-tjetrin në mediat sociale.

Mod Sun i propozon Avril Lavigne.

Nuk dihet koha kur Lavigne vendosi të mbyllte lidhjen e saj me Mod Sun.

Ish -çifti u fejuan në Paris në mars 2022 pas lidhjes sëtyre për më shumë se një vit.

Artikuj të ngjashëm