A jeni gati për Mozzik dhe Ghetto Geasy? (FOTO)

By

Mozzik dhe Ghetto Geasy kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor.

Këtë e bëri të ditur Mozzik përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Ai ndau një foto bashkë me Ghetto Geasy, në mbishkrimin e të cilës shkroi:

“A jeni gati⁉️
Mozzik ft . Geasy – Shtrejt”

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Ne mezi po presim për këtë bashkëpunim, po ju? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm