Akuza që Kourtney i bëri Kim nuk do na shkonte në mendje asnjëherë

By

Kourtney Kardashian nuk është saktësisht duke i shfrenuar ndjenjat e saj për motrën Kim Kardashian.

Në trailerin e sapo publikuar për sezonin 3 të Hulu’s The Kardashians, Kourtney – e cila u martua me Travis Barker për herë të tretë në Itali vitin e kaluar – pretendon se Kim përdori ceremoninë romantike për të promovuar përpjekjet e saj profesionale.

(“Për dasmën e Kourtney-t, Kim – e cila u shpall si fytyra e Dolce & Gabbana në fillim të këtij viti – veshi disa veshje të markës gjatë udhëtimit të tyre”.)

Motra ime e përdori martesën time si një mundësi biznesi,” thotë Kourtney gjatë një rrëfimi në trailerin e publikuar më 27 Prill—i cili, natyrisht, e bëri Kim të pyeste dikë tjetër: “Ajo është e zemëruar me mua?” Dhe Khloe Kardashian duket se e konfirmon me një fjalë në rrëfimin e saj: “E gëzuar”.

Por tre motrat më të mëdha nuk janë të vetmet që peshojnë, pasi Kendall Jenner dhe Kylie Jenner diskutojnë gjithashtu për grindjen që dukej se ishte afër. Siç i thotë Kendall Kylie-t, “Ajo ndjeu sikur atmosferat e saj të dasmës ishin hequr prej saj”.

Sa i përket vetë Kimit, mamaja e katër fëmijëve shtoi se nuk e kishte idenë se nga vinte zemërimi, duke ndarë në një rrëfim: “Jam vërtet e hutuar se si i erdhi në kokë kjo rrëfim”.

Për më tepër, ajo gjithashtu i tha Khloe: “Por, nuk mund të isha më e ndërgjegjshme. Unë thashë, ‘Mos bëj asgjë që Kourtney veshi në dasmën e saj”.

Por për Kourtney, duket se thjesht nuk ka vend për konfuzion. “Njerëzit mendojnë se është një keqkuptim”, thotë ajo, duke shtuar, “Por nuk është kështu”.

Siç tha Kourtney, “Kjo është ajo që është në thelb të saj”.

Shikuesit do ta shohin nga afër dramën kur sezoni 3 i The Kardashians të shfaqet premierë në Hulu më 25 maj.

Artikuj të ngjashëm