Afërdita Dreshaj surprizohet nga bashkëshortu (VIDEO)

By

Afërdita Dreshaj së fundmi është surprizuar nga bashkëshorti.

Ajo ndau me ndjekësit e saj një foto ku shihen dhuratata që burri i saj Jakub Kindl, ia ka bërë asaj.

Një buqetë me lule, ëmbëlsira dhe arush ishin dhuratat për modelen e cila së shpejti bëhet nënë.

Ajo dhe Jakub presin një djalë i cili vjen në jetë vitin tjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm