A janë në lidhje dashurie Ardiani dhe Jasmina?

By

Ardian Bujupi së fundmi është shfaqur në disa postime me Jasminën, ish-protagonisten e programit “Përputhen”.

Vetëm kaq ka mjaftuar që të dyshohet sa i përket raportit.

Fansat por edhe media onlinë kanë ngritur pikëpyetje mbi një lidhje të mundshme.

Megjithatë, sërish, shumë zhurmë për asgjë.

Nuk bëhët fjalë për raport personal mes tyre mirëpo për bashkëpunim në lidhje me projektin e ri.

Bujupi është xhiruar videoklipin më të fundit të tij të një projekti muzikor dhe Jasminë në të do të jetë protagoniste. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm