Sara Hoxha harxhoi mijëra euro në ‘Baby Shower’ në Gjermani (FOTO)

By

Pak ditë më parë, miqtë e Sara Hoxhës në Gjermani i organizuan asaj një ‘Baby Shower’ të dytë në Gjermani.

Në këtë ditë të veçantë, e dashura e Ledri Vulës harxhoi mijëra euro për pamjen e saj.

Ajo zgjodhi një fustan nga marka Zara por ato që kishin vlerë të madhe ishte ora e saj Rolex dhe unaza Cartier.

Kujtojmë se Sara dhe Ledri edhe pak javë do të bëhen prindër të një vajze. Ata po qëndrojnë në Gjermani ku edhe do të vie në jetë fëmija./Prive.al

Artikuj të ngjashëm