Learta vjen me një stil ndryshe, tejet elegante!

By

U mësuam ta shohim me fustane të gjatë në ditët e para të nusërisë. Mirëpo Learta, nusja e Shyhrete Behlulit është paraqitur shumë më ndryshe në një fotografi të fundit.

Tejet elegante dhe shumë e sofistikuar, Learta duket plot shkëlqim.

Ndonëse shtatzënë, ajo nuk po vërehet të ketë shtuar peshë dhe po e ruan linjën e trupit duke u zbukuruar çdo ditë e më shumë.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket se ka qenë mysafire në një dasmë.

Me një fustan të zi e këpucë “stiletos” e me flokët bionde të rregulluara në një mënyrë tepër të thjeshtë, Learta duket për mrekulli. /Prive.al/

Learta

Artikuj të ngjashëm