Rita Ora ndan një foto të vjetër me Jennifer Lopez-in për ditëlindjen e saj

By

Jennifer Lopez sot feston ditëlindjen e saj dhe mbush plot 51 vjet. Për dikë mund të tingëllojë i çuditshëm ky numër dhënë faktin se sa bukur dhe në formë duket ylli botëror.

Ndër urimet e shumta që ajo pranoi, ishte edhe urimi i Rita Orës.

Me një foto të përbashkët që ajo postoi në llogarinë e saj në Instagram, Rita Ora shkruan, “Urime ditëlindjen”.

Fotoja është shkrepur në “Billboard Music Awards” në vitin 2015. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm