A është romantike Mimoza Mustafa? (VIDEO)

By

Mimoza Mustafa iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive, të shtunën që kemi lënë pas.

Këngëtarja tregoi cila është mania e saj më e madhe, a ka bërë mëkate, a është sadist burri i saj dhe a është romantike.

Jo vetëm kaq.

Mimoza tregon edhe ‘sekrete’ të tjera që mbase nuk i keni ditur deri më tani dhe i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm