Brenda festës përrallore të djalit të Vig Poppas (VIDEO)

By

Shumica prej artistëve tanë krahas viteve në skenë kanë arritur të krijojnë tashmë edhe familje.

Ndër ta është edhe reperi Vig Poppa i cili nga martesa e tij tashmë gëzon edhe një djalë.

Domeniku djali i reperit ditën e djeshme festoi 2 vjetorin e lindjes, e një festë për hirë të këtij rasti natyrisht se nuk do të mungonte.

Reperi dhe bashkëshortja zgjodhën një restoran në periferi të Prishtinës për të festuar këtë ditë të rëndësishmë të djalit të tyre. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm