Aktori i “Sex and the City” bëhet baba në moshën 65 vjeçare

By

Ylli i “Sex and the City” Chris North, është përsëri baba në moshën 65 vjeçare, së fundmi duke mirëpritur djalin e tij të dytë me gruan Tara Wilson.

B.R.O.K.E.N Code B.I.R.D Switching Play - ArrivalsB.R.O.K.E.N Code B.I.R.D Switching Play - ArrivalsB.R.O.K.E.N Code B.I.R.D Switching Play - ArrivalsImage result for chris north

Duke postuar një fotografi të vogëlushit, emri i të cilit është Keats, në Instagram të Mërkurën, aktori shkroi, “Nga qielli vjen djali ynë i dytë – Keats!” Ai citoi gjithashtu poetin John Keats dhe shtoi: “Një gjë që vjen nga bukuria është një gëzim i përjetshëm.”

Kur Noth dhe Wilson, njoftuan për shtatzëninë në shtator, aktori bëri shaka në Instagram: “Orion po bëhet më vëlla – Dhe unë bëj mirë që të kthehem në formë.”

Djali i madh i çiftit, Orion Christopher, është 12 vjeçar. Dyshja u martuan në vitin 2012.

Burimi: Pagesix

 

Artikuj të ngjashëm