A është ky çifti më i ri në showbiz?

By

Jason Kelce mbeti i habitur kur u pyet për thashethemet se vëllai i tij Travis Kelce po takohet me Taylor Swift.

Pas fitores 34-28 të Philadelphia Eagles ndaj Minnesota Vikings, Jason dhe qendërmbrojtësi Jalen Hurts folën me panelin e Premier League të Thursday Night Football, ku u pyet për thashethemet që qarkullonin rreth jetës së takimit të vëllait të tij më të vogël.

“I kam parë këto thashetheme. Nuk mund të komentoj,” tha Jason.

 

Jason Kelce thotë
 

“Të gjithë janë qenë të magjepsur me jetën e dashurisë së Travis-it,” tha Jason, duke iu referuar shfaqjes së takimeve reale jetëshkurtër të vëllait të tij. “Nuk e di vërtet se çfarë po ndodh atje, por e di që Travis po argëtohet dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë me këdo që do të përfundojë”.

Taylor Swift është parë në Nomad më 13 shtator 2023 në New York City

Në një episod të podcast-it të Kelces në korrik, Travis bëri shaka se ai u përpoq t’i jepte Swift numrin e tij të telefonit  nëpërmjet një byzylyku përpara se të fillonte koncertin e saj Eras Tour në fillim të kësaj vere. Megjithatë, Travis zbuloi se ajo nuk ishte në gjendje të fliste me të sepse iu tha se ajo po ruante zërin e saj për shfaqjen.

“Isha i zhgënjyer që ajo nuk flet para ose pas shfaqjeve të saj, sepse ajo duhet të ruajë zërin e saj për 44 këngët që ajo këndon, kështu që isha pak i mërzitur dhe nuk arrita t’i dorëzoja një nga byzylykët që bëra për të”, tha Travis, duke shtuar, “Ajo nuk takon askënd, ose të paktën nuk donte të më takonte, kështu që unë e mora atë personale”.

Mbetet të shihet në vijim për zërat për një romancë mes dyshes.

Artikuj të ngjashëm