Ish-Miss Shqipëria në lidhje me një malazez?

By

Klea Bushi, bukuroshja që u zgjodh Miss Shqipëria në vitin 2019, vazhdon të jetë në vëmendjen e ndjekësve.

Bukuroshja 23 vjeçare jeton mes Shqipërisë dhe Italisë, duke zhvilluar kështu edhe aktivitetet e saj.

A është në lidhje ajo dhe më kë, materiali në videon e mëposhtme ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm