Pritje madhështore për Almedën dhe djalin e saj (FOTO)

By

Para pak ditësh, Almeda dhe burri i saj Tolgahan, u bënë prindër për herë të parë.

Modelja dhe aktorja shqiptare solli në jetë djalin e saj të cilit ia ka lënë emrin Efehan.

Almeda lindi në njërin prej spitaleve më të njohura të Turqisë ku edhe iu bë një pritje madhështore nga familjarët e saj.

Në fotografitë e postuara nga vet aktorja, shihen detaje të dekoruara jashtëzakonisht bukur dhe në mënyrë të veçantë për foshnjën e çiftit të famshëm.

Ky është fëmija i parë i Almedës dhe Tolgahan./Prive.al

Artikuj të ngjashëm