A është i egër në shtrat Astrit Stafa ?!

By

Muzikanti Astrit Stafa këtë javë erdhi ndryshe në Prive përmes 60 sekondave të intervistës më të shkurtër e më provokative të emisionit.

Ai tregoi se nuk është i dhunshëm dhe mes rakisë dhe verës zgjedh të dytën.

Astriti u pyet edhe se kush është diva shqiptare, a është i egër në shtrat dhe a ka menduar të ndërroj gjininë.

Muzikanti nuk përjashtoi mundësinë që të ndjek shembullin e kolegëve të shndërruar në këngëtarë teksa deklaroi se nuk është narcizoid.

Por kur e humbi virgjërinë Astriti ?! Përgjigjet i kuptoni në video. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm