Kush po ia heq mallin e të bijës, Nerës së Sabriut ?!

By

Distanca është një ndër problemet më të mëdha të familjeve shqiptare. Emigrimi larg atdheut krijon mall të madh për vendlindjen, familjen dhe miqtë.

E mallin më të madh e përjeton pa dyshim prindi të cilit i mungon fëmiu.

E njejta vlen edhe për Nerën, bashkëshorten e këngëtarit Sabri Fejzullahut që përmes një postimi në rrjetet sociale ka treguar se kush ia heq mallin e të bijës, Bulzës që është zhvendosur tash e një kohë me familjen përtej oqeanit.

Bëhet fjalë për prezantuesen e sportit Vlerën me të cilën Nera, e shoqëruar nga Ariana bashkëshortja e të birit, Ermalit, ka kaluar kohë në një prej kafiterive të kryeqytetit.

Relacione për t’u pasur lakmi! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm