Shqiptarët vendosën: Femra më seksi e shoubizit është…

By

Dy ditë më parë,Prive.al hapi një sondazh me nëntë femra shqiptare që shquhen për linja trupore të cilat janë për t’u pasur lakmi.

Mbi 1500 persona kënë votuar për të zgjedhur femrën më seksi shqiptare mes Dafinës, Norës, Zaiminës, Morenës, Anxhelina Hadërgjonajt, Vildane Zenelit, Angela Martinit, Çiljetës e Luana Vjollcës.

Dheee, kush fitoi?  DAFINA ZEQIRI!

Me 26 përqind të votave, Dafina ka kryesuar listën bindshëm, pasuar nga vendi i dytë dhe i tretë që dallon për fare pak vota mes Luana Vjollcës dhe Nora Istrefit. Lista vazhdon me Morena Tarakun, Anxhelina Hadërgjonajn, Vildane Zenelin dhe përmbyllet me Çiljetën e cila ka marrë votat e vetëm 2% të pjesëmarrësve në sondazh.

Urime për Dafinën me një kolazh me fotot e saj më të nxehta! /Prive.al

View this post on Instagram

C h e e r s T o A – M i l l y 🍷 #Moneyz #DafinaTORS

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

View this post on Instagram

Beabe

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm