Ja sa është rritur Leandra e Noizyt (FOTO)

By

Është personi më i rëndësishëm në jetën e reperit të njohur, Noizyt.

Afeksionin e tij për të bijën, Leandrën, Rigelsi nuk e ka fshehur asnjëherë e madje bukuroshes i ka dedikuar edhe këngë.

Por, reperi nuk ekspozon shumë nga kjo pjesë në rrjetet sociale duke preferuar që këtë anë ta mbaj më private nga publiku.

Si rrjedhojë, fotot me vajzën janë të rrallla dhe në perceptimin e përgjithshëm, mbahet mend imazhi i Leandrës në videoklipin ‘Noku i vogël’.

Koha ka kaluar dhe nga ajo periudhë, vajza është rritur shumë. Në një foto të postuar nga djem të OTR në rrjete sociale, ajo shihet e buzëqeshur.

Kujdesi për princeshën e OTR nuk mungon për asnjë moment. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm