A është Era në lidhje?!

By

Të huajt nuk po mjaftohen me ‘Bonbon’-in e Erës por janë kurioz të kuptojnë edhe detaje nga jeta e këngëtares.

Kjo u la të kuptohej në NRJ Radio të Francës ku Era pos që performoi, gjithashtu dha një intervistë si mysafire e ftuar në një prej programeve më të shikuara në Francë.

Era u pyet për preferencat në fusha të ndryshme teksa mes tjerash, prezantuesi francez e pyeti edhe se a ka të dashur.

‘Jam në një lidhje dhe e lumtur’ – u shpreh Era teksa prezantuesi i tha: ‘Vetëm në një lidhje?!’.

Këngëtarja me mençuri e plotësoi duke ndërruar kahjen e parashtrimit të pyetjes duke i thënë: ‘Dhe e lumtur’ si plotësim i fjalisë paraprake.

Ky prononcim është i pari pas shumë kohësh i Erës në lidhje me statusin e saj. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm