Në prag të lindjes Tuna merr dhuratë fantastike (FOTO)

By

Dita ditës pritet lajmi i gëzueshëm, se këngëtarja e dashur për shumë kë do të bëhet nënë.

Dhe Tuna, së cilës po i vijnë ditët e fundit të shtatzënisë, po merr dhurata gjatë tërë kohës.

Të dielën ajo pati festën e bebes, apo babyshower siç njihet në botë, ku pati të ftuar e ëmbëlsira dedikuar djalit që pritet t’i vijë në jetë.

Në mëngjesin e së hënës, ajo ka marrë një buqetë të bukur lulesh nga dikush. Lulet e bukura e të dekoruara për mrekulli, Tuna i ka bërë publike në profilin e saj në Instagram.

Duke qenë se është shtatzënë dhe ka marrë lule, dhuratë kjo që shpesh u dërgohet nënave që sapo lindin, a mund të jetë kjo një shenjë se ajo tashmë i ka dhënë jetë foshnjës?

Epo, mbetet të shihet!

Artikuj të ngjashëm