50 Cent e Lloyd Banks i besojnë imazhin Suzana Hallilit!

By

Grimerja me origjinë shqiptare që vepron në Amerikë, Suzana Hallili nuk po ndalet me punët e saj.

Shumë projekte për kopertina të revistave dhe paraqitjeve televizive i besohen Suzanës kur është fjala tek imazhi.

E njejtë kanë vepruar edhe reperët Lloyd Banks e 50 Cent. Suzana ka qenë grimerja në filmin e shkurtër të publikuar së fundmi nga 50 Cent dhe videoklipin ‘Angel Dust’ të Lloyd Banks.

Ndryshe, në duart e Suzanës kanë kaluar emra botëror gjigant si Eva Duringer Cavalli, Larry King, Robert Verdi, Sandra Bullock, and Lindsey Lohan teksa punët e saj kanë zënë vend në ballinat e revistave si Marie Claire, Cosmopolitan, Elle, Zink, Forbes,e Hudson. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm