Videoja e Elitës me Botën është videoja më e ëmbël që do të shihni sot

By

Më 3 mars, në jetë erdhi vajza e Elita Rudit dhe Gjikos. Motrës së vogël të Zërit ia lanë emrin Bota.

Së fundmi, Rezarta Shkurta ka realizuar një video të mbesë përjetë një kujtim i bukur i Elitës me vogëlushen e saj.

Më poshtë mund të ndiqni videon artistike. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)

 

Artikuj të ngjashëm