Albatrit Muqiqi po sjell diçka interesante me prindërit e tij

By

Para se Albatriti të hynte në industrinë e muzikës, ishin së pari herë prindërit e tij ata që krijuan emër në publik. Ndoshta këtu erdhi talenti dhe dashuria e Albatritit për muzikën.

Ndonëse prindërit e tij këngëtarë, vet këngëtar – të shumtë ishin fansat e artistëve që ishin kureshtarë të dinin pse nuk ka ndonjë bashkëpunim brenda familjes.

Mirëpo, si duket në fakt familja e këngëtarëve vetëm se kanë diçka në mendje, dhe këtë na e zbuloi Albatriti i ftuar për Prive, në rubrikën “Kutia e pyetjeve”.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm