A është e dashuruar prezantuesja seksi shqiptare? (VIDEO)

By

Për herë të parë, Kejvina Kthella, prezantuesja seksi e emisionit Xing me Ermalin, iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Ai tregoi me çfarë kënaqet, a e është edhe në realitet ‘bjondinë’, a është e dashuruar dhe a është patriote.

Të gjitha përgjigjjet ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm