Dy aktore shqiptare pjesë e serialit “Welcome to Utmark” që transmetohet në HBO

By

Seriali nordik “Welcome to Utmark”, do ketë pjesë të kastit kryesor të aktorëve, Maylinda Kasumovic dhe Rozafa Çelaj.

‘Welcome to Utmark’ është shkruar nga skenaristi danez Kim Fupz Aakeson dhe është një seri tetë pjesëshe.

Seria ‘Welcome to Utmark’ në të cilin luajnë dy aktoret shqiptare, do të ketë premierën me 18 prill në HBO. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm