Liberta Spahiu sapo na e tregoi trendin e ri të syzeve dhe qenkan pa xhama

By

Në edicionin e sontëm të Prive, moderatorja Liberta Spahiu, erdhi me pamje të veçantë siç edhe bën gjithmonë.

E veshur në një kostum ngjyrë pastel, sigurisht kreacion i Valdrin Sahitit, i kombinuar me tyl, kjo veshje s’ishte e vetmja e veçantë në pamjen e sotme të Spahiut.

Moderatorja na befasoi me një palë syze që kishte zgjedhur sonte t’i mbante si aksesorë!

Syzet e saja janë vetëm kornizë e metaltë në ngjyrë të artë, ndërsa detaji i çuditshëm është se ato nuk kanë fare xhama!

Artikuj të ngjashëm