A ka menduar të bëhet nënë këtë vit Armina Mevlani? (VIDEO)

By

Blogerja e famshme shqiptare Armina Mevlani iu përgjigj 25 pyetjeve të emisionit rikthyes të Prive për vitin 2019.

Ajo zbuloi shumë gjëra interesante rreth vetes madje tregoi nëse e ka menduar të bëhet nënë gjatë këtij viti.

Ndër të tjerash, Armina tregoi çfarë i duket seksi tek një mashkull dhe për çfarë ka mospajtime me të dashurin e saj Shkëlzenin.

Këto dhe të tjera gjëra rreth saj mund t’i kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm