Mihrije Braha tregon çfarë do të punonte po mos të ishte këngëtare (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Mihrije Braha, ia çiti pikën kësaj radhe në Prive.

Ajo tregoi shumë gjëra me anë të kësaj kategorie njëra prej të cilave ishte edhe profesionin që ajo do ta zgjidhte po të mos ishte këngëtare.

Mihrija poashtu foli edhe për ndjenjën e të qenit nënë dhe shumë të tjera.

Videoja e mëposhtme ua zbulon të gjitha./Prive.al

Artikuj të ngjashëm