Si nëpër filma: Festa e beqarisë së Afërdita Dreshajt në këtë qytet “të çmendur”

By

E kanë thënë me dhjetëra herë që janë shoqe shumë të mira.

Afërdita Dreshaj dhe Xhesika Berberi janë mike që s’i ndahen njëra tjetrës dhe kur njëra martohet, tjetra është shoqëruese e nuses se nuk bën.

Siç e do zakoni edhe Afërdita do të ketë një festë beqarie për të cilën është kujdesur vetë Xhesika. E ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” modelja ka zbuluar se Afërditës i është rezervuar një mbrëmje e paharrueshme beqarie.

“Dasma e Afërditës po vjen, dua që ajo të jetë sa më e lumtur, që ti dalë dasma siç  ka dëshirë. Dhuratën akoma se kam menduar, festën e e beqarisë e konfirmuam. Epo ja se po e zbuloj! Festa e beqarisë do të bëhet në Las Vegas.”, është shprehur Xhesika.

View this post on Instagram

New cover of “WHO” magazine

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

 

Artikuj të ngjashëm