A e sundon gruaja Neki Emrën?! (VIDEO)

By

Këngëtari mjaft serioz Neki Emra erdhi sonte në një tjetër dimension tek rubrika 60 Sekondëshe në Prive.

Përballë pyetjeve provokative të Maki Bajramit, Neki mes tjerash zbuloi se a e sundon gruaja dhe kur pritet të bëhet baba.

Këngëtarit iu kërkua të bëj edhe një zgjedhje mes Dua Lipës e Rita Orës dhe mes tjerash tregoi se kush i paguan fakturat në shtëpi

Pyetjet e përgjigjet tjera provokative kuptoni në videon anën e majtë të faqes.

Artikuj të ngjashëm