Bleona shfaqet e pagrimuar, duket bukur gjithsesi!

By

Ka një stil tejet elegant dhe gjithmonë është super e kujdesshme me paraqitjet publike.

Por kësaj here Bleona Qerreti ka vendosur të mos brengoset shumë për pamjen e saj dhe është paraqitur krejtësisht e pagrimuar.

Në një fotografi që ka publikuar në Instgram, ajo duket tejet e relaksuar pas një dite që ka kaluar nëpër qendrat spa.

Sigurisht, pas gjashtë orësh masazh e sauna e të tilla tretmane, lëkura e saj shkëlqen dhe makijazhi është i panevojshëm.

Ajo e ka dëshmuar se mund të duket bukur edhe pa ndërhyrjen e make-up artistëve, që mund të bëjnë mrekullia me brusha e ngjyra. /Prive.al.

Po juve si ju duket?

Capture

Artikuj të ngjashëm