A e mbani mend këtë bashkëpunim aq të suksesshëm të Dafina Zeqirit? (VIDEO)

By

Rruga e saj u shtrua shumë shpejt me suksese të një pas njëshme, derisa ishte një nga artistet e reja më të ftuara për bashkëpunime muzikore.

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret shumë të pelqyera për bashkëpunime me rap grupet vendore.

I fundit është ai i këngës “Na” në mes të Kaos dhe Dafinës e cila u shëndrua për shumë pak kohë në një hit duk arritur numër të madh të klikimeve.

Por shprehinë e bashkëpunimit për të sjellë hite e kishte të shprehur shumë kohë më pare,
kujtojmë këngën “Shumë nalt” me 2po2 dhe Capital T ku ky i fundit ishte akoma në fillimet e karrierës së tij.

Rikthejeni edhe një herë në kujtesën tuaj Dafinën e shumë viteve më parë bashkë me këtë këngë aq të pëlqyer të kohës./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm