Blero tallet keq me miqt e tij (FOTO)

By

Futbolli vazhdon të mbetet njëri prej sporteve më të dashura e më të ndjekura në botë e natyrisht se fansa të tij kemi edhe shumë fytyra tonat publike të cilët janë shumë të apasionuar pas tij.

Njëri nga ta është edhe këngëtari Blero i cili njihet si fans i madh i ekipit të Barcelonës që njëherit përcjell edhe shumicën e ndeshjeve si të skuadrës së tij të zemrës ashtu edhe të rivalëve tjerë.

Njejt ndodhi edhe mbrëmjen e kaluar kur ai ndoqi ndeshjen mes Legias dhe Real Madridid e cila përfundoi në barazim por kjo ishte edhe piknisja e një shakaje që do të ndodhte më vonë.

Këngëtari përmes një postimi në Instagram talli “keq” miqt e tij duke i’u referuar kështu rezultatit jo të mirë të ekipit të tyre të zemrës.

Bëhet fjalë për Uki Latifin, Arber Zekën si dhe producentin Prygo të cilëve ai i’u drejtua me këto fjalë:”Mos u nxeni tash ?? @arberzeka @prygomusic @ukithesoulkid @bakacakolli Mfal.. me kon lujti breeee ??? Nese e din dikush nga cili shtet eshte Legia e ka ni pushim prej meje ne Turqi ??? /Prive.al/

abcd

Artikuj të ngjashëm