Ekskluzive: Djalë apo vajzë, ja çka presin Meda dhe Lulja (VIDEO)

By

Dyshimet e para nisën kur në dasmën e djalit të Shyhrete Behlulit, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Përgjeqaj u shfaq me barkun e fryrë.

Çdo gjë u konfirmua dy javë më parë kur Meda në intervistë me Maki Bajramin në Prive konfirmoi se presin të bëhen prindër, ndonëse gjinia nuk ishte kuptuar akoma.

E këtë ka arritur ta kuptojë Prive që zbuloi në edicionin e sontëm gjininë e foshnjes që presin çifti.

Se a është djalë apo vajzë e kuptoni në videon e mëposhtme.

 

Artikuj të ngjashëm