A e pati huazuar këngën “Dasma”, Rovena Stefa? (VIDEO)

By

15 vjet më parë, Rovena Stefa pati lansuar këngën e famshme “Dasma”.

Për këtë projekt muzikor, pati akuza se ishte e huazuar dhe pikërisht për të, këngëtarja foli në një intervistë javë më parë në Prive.

Ajo tregoi se si kishte lindur kjo këngë në atë kohë dhe a do ta këndonte edhe sot.

Përveç kësaj, Rovena pranoi lidhjen dhe tha se është e shumë e lumtur.

Ndiqni intervistën e saj të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm