Kuptohet një tjetër detaj nga romanca e re e zyrtarit të VV-së (FOTO)

By

Ditën e sotme, portali Lajmi.net hodhi në dritë detaje nga romanca e ish-drejtorit komunal nga rradhët e Vetëvendosjes! Hysen Durmishi me një punëtore të komunës.

Portali shkroi se Hyseni e la bashkëshorten për lidhje me vajzën e re që punonte në Komunë dhe tashmë prisnin një fëmijë.

E Prive.al ka arritur të mësojë gjininë e foshnjes. Brenda pak muajsh, çifti i ri do të bëhen prindër të një djali.

Vajza në fjalë, Mirjeta, ka pasur deri para pak orësh edhe disa foto me Durmishin në rrjete sociale por i ka fshirë pas vëmendjes së madhe mediatike që mori ky lajm i lidhjes jashtëmartesore.

Sidoqoftë, përtej paragjykimeve, le të triumfojë dashuria! Ç’të themi më tepër?!

Artikuj të ngjashëm