Gili flet për periudhën si refugjate (VIDEO)

By

Në “5 datat” e emisionit Prive, të premten që ka kaluar, ishte Gili.

Artistja shqiptare me karrierë shumë të gjatë muzikore, ka folur për shumë gjëra rreth jetës dhe profesonit të saj.

Ndër të tjerash, Gili rrëfeu periudhën kur ishte refugjate.

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë e cila sjellë të plotë rrëfimin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm