ENCA TE DENTISTI! A PO FRIKËSOHET?!

By

Këngëtarja Enca Haxhia llogarinë e saj në instagram e mirëmban përmes fotografive dhe video. Çdo ditë ajo publikon fotografi nga rutina e saj.

Së fundmi Enca ka postuar një video tek dentisti. Bukuroshja ka treguar se më nuk e ka frikë të shkoj në klinika dentare.

Pavarësisht që është shumë aktive në rrjete sociale, në muzikë ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë.

Që nga bashkëpunimi me Mozzik, Enca ka shijuar vetëm koncertet dhe jo projektet e reja./Prive.al

View this post on Instagram

At the dentist 😄

A post shared by ENCA (@enca) on

Artikuj të ngjashëm