A e ka tradhtuar Sabri Fejzullahu gruan e tij Nerën? (VIDEO)

By

Në intervistën më të shkurtër të emisionit Prive, disa ditë më parë ishte ikona e muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu.

Ai tregoi shumë gjëra rreth tij përmes 60 sekondave.

A e ka tradhtuar bashkëshortën dhe cila ishte dhurata më e mirë që mori për ditëlindje?

Shumë përgjigje i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm