Nushi e Bardhi vijnë me ‘Pa cent’

By

Një bashkim forcash shumë interesant ka ardhur sot.

Nushi dhe Bardhi kanë publikuar këngën e re të titulluar “Pa cent”.

Si çdo projekt tjetër nga Bardhi, edhe ky mban vulën e Çelik Lipës.

Ndiqeni të plotë në vijim dhe na thoni përshtypjet tua. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm