Kaq vite mbushë sot ish-Presidentja Jahjaga

By

Ajo shkroi historinë  kur u zgjodh Presidente në vitin 2011.

E para grua në këtë pozitë në gjithë Europën juglindore, Atifete Jahjaga na përfaqsoi denjësisht në gjithë botën gjatë mandatit si Presidente dhe pas përfundimit të mandatit me aktivitetin e saj.

Vazhdimisht në lëvizje, ish-Presidentja Jahjaga nuk po ndalet por mbase sot ditën do t’ia kushtojë vetes.

Ajo feston ditëlindjen e 43-të, më në formë se çdo herë tjetër.

Edhe 100 për zonjën Jahjaga!/Prive.al

Image may contain: 1 person

Artikuj të ngjashëm