Lista e dasmës paska qenë shumë problematike edhe për Albatrit Muqiqin

By

I ftuar në Prive ishte këngëtari Albatrit Muqiqi ku rrëfeu momentet e tij më të paharrueshme në “5 datat”.

Teksa fliste për jetën profesionale, ai u ndal gjerë e gjatë edhe tek ajo personale.

Kujtoi me shumë emocione lindjen e fëmijëve dhe takimin e parë më tani bashkëshorten e tij, Egzonën.

Në vitin 2016, çifti i dhanë fund beqarisë dhe për detajet e dasmës, ishte Albatriti ai që donte të kujdesej. Mirëpo, tek lista e të ftuarve ai kishte hequr dorë!

Ndiqni të plotë rrëfimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm