Enca shfaqet provokative, gjoksin e tregon sheshit (FOTO)

By

Kërkon me çdo kusht ta ketë vëmendjen e publikut dhe jo vetëm me muzikën që bën.

Këngëtarja Enca Haxhia, gjithmonë ka ditur të shfaqet edhe provokative dhe kushtet për ta bërë këtë i ka, meqë format e saj janë goxha premtuese.

Dhe nganjëherë më shumë se muzikën e punën, e promovon pamjen e saj fizike, ndonëse pretendon se më shumë i dëgjohen këngët.

Në një fotografi që ka publikuar në Instagram, ajo shkruan: “Hitet i kam më të mëdha se gjoksin”, deklaratë me të cilën rrallë kush do pajtohej.

Epo ç’t’i bësh Enca, këtu u ngatërrove pak! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm