Adelina Ismaili është gati për një kapitull të ri

By

Adelina Ismaili është gati për një kapitull të ri në karrierë.

Këngëtarja do të debutojë si prezantuese me një format të saj në prime-time, në një prej kanaleve vendore.

Emisioni i këngëtares do të quhet “Tete a tete” dhe do të transmetohet të shtuneve.

Prive.al mëson se në fokus të formatit do të jenë bisedat me personazhe publik, konkretisht nga sfera e politikës në lidhje me karrierën dhe personalen.

Gjithçka është gati dhe tashmë numërimi prapa ka nisur. /Prive.al

View this post on Instagram

#teteatetemeadelinen Nga 10.10.2020 @kanal10.live

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm