A e dëmtoi ‘përfshirja’ në politikë Adelina Ismailin? (VIDEO)

By

Diva e muzikës shqiptare, njëkohësisht mbështetësja më e madhe e Lidhjes Demokratike të Kosovës që shumë vjet, Adelina Ismaili, foli për politikën në një intervistë më ndryshe për Prive.

Ndër të tjerash, këngëtarja tregoi pse e mbështeti 100% Vjosa Osmanin në zgjedhjet për Kryeministër të Kosovës, dhe a e ka ndërmend të futet në politikë.

Por, a e dëmtoi politika Adelinën pasi u ‘përfshi’ në të në moshën e fëmijërisë?

Përgjigjen e kësaj pyetje do ta dëgjoni në videon e mëposhtme por edhe të asaj nëse këngëtarja e famshme e ka ndërmend të bëhet pjesë e politikës 100%./Prive.al

Artikuj të ngjashëm