Shpat Kasapi me këngë për të dashurën e tij!

By

Këngëtari Shpat Kasapi ka marrë vëmendje kohëve të fundit për shkak të jetës së tij personale, pasiqë konfirmoi lidhjen e tij.

Mirëpo, pavarësisht kësaj artisti është duke i’u përkushtuar edhe karrierës së tij.

Por duket se këngëtari ka bashkuar jetën e tij private dhe atë profesionale.

Nga postimi i bërë në Instagram duket se Kasapi do i dedikoj këngë të dashurës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm