Shkurte Gashi zbulon çfarë bëri Bruno në momentin që dëgjoi këngën “Jetën tënde”

By

“Jetën tënde” nga Bruno dhe Shkurte Gashi, u mirëprit jashtëzakonisht mirë nga publiku.

Projekti i paraparë për të dalë qysh muaj më herët, ka arritur të marrë më shumë se katër milionë klikime në YouTube për pak kohë, kjo falë intepretimit të tyre dhe sigurisht muzikës.

Gjithçka është realizuar nga Flori Mumajesi dhe këtë e tregoi edhe një herë Shkurte Gashi për Prive, duke falënderuar producentin për çdo detaj të realizuar për këtë projekt.

Në një intervistë për Prive, të shtunën që sapo kaloi, këngëtarja e tregoi arsyen e vonesës së kësaj kënge por zbuloi edhe çfarë bëri Bruno në momentin kur dëgjoi projektin të cilin Flori e kishte përfunduar për pak orë.

Videoja e mëposhtme ju tregon shumë gjëra rreth kësaj kënge si dhe një histori të dhimbshme të Shkurte Gashit për babanë e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm