A do guxonit edhe ju? Bleona Qereti në mes të rrugës e zhveshur, rrezikonte të arrestohet!

By

Nëse dikush bën lajm sa herë që zhvishet, është ajo, Bleona Qereti.

Këngëtarja nuk e ka pasur asnjëherë problem të zhvishet para kamerës dhe këtë proces, ajo e quan art.

Prive këtë javë sjellë një kronikë që i dedikohet fotosesionit të ri të saj me fotografin e regjisorin e njohur amerikan Chris Applebaum.

Edhe po të rrezikonte arrestimin gnase u shfaq vetëm në të brendshme në rrugët e Los Angeles, Bleona nuk do e kishte problem sepse për një fotosesion si ai, ia vlejnë edhe prangat! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm